Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

Ekonomiczny klucz do przyszłości

Zakończyła się szósta edycja Konkursu Międzyszkolnego “Ekonomiczny klucz do przyszłości”. Tegoroczna rywalizacja młodych adeptów ekonomii odbywała się w niezwykłych warunkach, bo w całości w świecie wirtualnym. Przykro nam, że nie było możliwe zorganizowanie wykładów w gmachu Uniwersytetu Ekonomicznego, ani też finału w tradycyjnej formie. Mamy jednak nadzieję, że wirtualne spotkania z pracownikami UEP były równie pasjonujące (relacja). 

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom, dzięki którym Konkurs mógł się odbyć w tym roku. Bez wsparcia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Fundacji UEP, Narodowego Banku Polskiego i  firmy Grant Thornton, organizacja całego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa. 

Osobne podziękowania należą się Komisji Konkursowej, która w tym roku pracowała w sześcioosobowym składzie: prof. dr hab. Kamila Wilczyńska (UEP),  prof. dr hab. Waldemar Frąckowiak (UEP), dr Przemysław Grobelny (UEP), mgr Monika Bryłkowska (FUEP), mgr Jolanta Jackowiak (Grant Thornton) oraz mgr Izabela Pietrzak (NBP). 

W tym roku w szranki stanęło około 150 uczniów reprezentujących 15 szkół. Ostatecznie tytuł laureata Konkursu oraz dodatkowe 2p. w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych otrzymują: 

1. Piotr Niemira    - I miejsce

2. Ignacy Kucharski   -  II miejsce

3. Mateusz Siuda     - III miejsce

 

Ponadto w ocenie Komisji Konkursowej na wyróżnienie zasłużyły:

4. Antonina Rymaszewska - wyróżnienie

5. Milena Kujawska - wyróżnienie

6. Aniela Matuszkowiak      - wyróżnienie

 

Finalistami konkursu zostali:

7. Piotr Kozłowski

8. Jakub Majdański 

9. Maksymilian Zientek 

10. Michał Nadobnik 

11. Lena Gardzik 

12. Kamil Gawroński

13. Zuzanna Janyga 

14. Hanna Nawrocka

15. Mateusz Suliga

16. Jan Siwy

17. Zofia Ostrowska

18. Jarosław Nowak

19. Jakub Ciołek

20. Adam Kolenda

21. Lena Kałużna

22. Szymon Sobota

23. Antoni Kwapisz

24. Stanisław Bellitzay

 

Pomagają nam