Sukcesy uczniów Dębinki w roku 2019-2020
Wojewódzki Konkurs Chemiczny - opieka merytoryczna pani Natalia Jurzynek
1. Maja Hrab 8a - laureatka
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - opieka merytoryczna pani Magdalena Spychała-Reiss
1. Maja Hrab 8a - laureatka
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - opieka merytoryczna pani Judyta Dybikowska
1. Marianna Kasperkiewicz 8b - laureatka
Wojewódzki Konkurs Języka Hiszpańskiego - opieka merytoryczna pani Alicja Baszczyńska
1. Aleksandra Szabelska 8b - laureatka
V WIELKOPOLSKI KONKURS SZKOLNEJ PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ 2020
II m-ce Aleks Gielnik kl. 8b – SREBRO V-ce MISTRZ POLSKI
Najwyższe osiągnięcia szachowe:
Zofia Prawucka
• IV miejsce w Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów D-11, Ustroń 2019 i awans do Mistrzostw Polski w grupie dziewcząt do lat 12 - XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – finalistka
• VI miejsce w Eliminacjach Strefowych do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików w grupie dziewcząt do lat 11 (makroregion)
• VII miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Młodzików w grupie dziewcząt do lat 14
• I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Szachy Drużynowe
• XV miejsce w XXI Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Szachy Drużynowe
Joanna Lewicka
• I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Szachy Drużynowe
• XV miejsce w XXI Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Szachy Drużynowe
• II miejsce w Eliminacjach Strefowych do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików w grupie dziewcząt do lat 11 (makroregion)
• VIII miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Młodzików w grupie dziewcząt do lat 14
Grzegorz Hanicki
• I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Szachy Drużynowe
• XV miejsce w XXI Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Szachy Drużynowe
• 20 miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Młodzików do lat 10
• 30 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików w szachach w grupie do lat 10
Patrycja Kubacka
• V miejsce w Szachowych Mistrzostwach Wielkopolski do lat 7
• VI miejsce w Igrzyskach Dzieci - Szachy Drużynowe
Noe Rosenfeld
• I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Szachy Drużynowe
• VII miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Młodzików w grupie do lat 14
Helena Janyga
• VII miejsce w Szachowych Mistrzostwach Wielkopolski do lat 7
Marcin Walczak
• XV miejsce w XXI Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Szachy Drużynowe
• VI miejsce w Igrzyskach Dzieci - Szachy Drużynowe
Franciszek Leśniewski
• XIV miejsce w IV Wielkopolskiej Lidze Juniorów – grupa A
Julian Pięta
• 27 miejsce w Szachowych Mistrzostwach Wielkopolski do lat 7
Nikodem Klorek
• 28 miejsce w Szachowych Mistrzostwach Wielkopolski do lat 7
Adrian Niedośpiał
• 30 miejsce w Szachowych Mistrzostwach Wielkopolski do lat 7
Igor Pyżalski
• VI miejsce w Igrzyskach Dzieci - Szachy Drużynowe
Tytus Olszewski
• VI miejsce w Igrzyskach Dzieci - Szachy Drużynowe
Maksymilian Zientek
• VI miejsce w Igrzyskach Dzieci - Szachy Drużynowe